MEV Öğretmenevi ve Sosyal Tesisi

MEV Öğretmenevi ve Sosyal Tesisi Resmi Web Sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız

 

Millî Eğitim Vakfı, eğitime hizmet etmenin öğretmene hizmetten geçtiğini, öğretmenine gereken değeri vermeyen toplumların geleceklerini güvenceli kılmakta güçlük çektiklerini bilmekte ve hizmete hep bu pencereden bakmaktadır. Bu bağlamda öğretmenlerin huzur içinde dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri, hatta barınabilecekleri öğretmen evleri ve lokalleri yaygınlaştırmaya, koşullarını giderek iyileştirmeye öncelik vermektedir. Ülke genelinde öğretmenevleri ve lokallerinin yapımına ve onarımına katkıda bulunan Millî Eğitim Vakfı, fiziki şartların mükemmelliği, sunduğu hizmetin kalitesiyle Türkiye’deki tüm öğretmen evlerine örnek teşkil etmesi amacıyla yaptırdığı MEV Öğretmenevi ve Sosyal Tesisleri işletmesini de yürütmektedir.

 

 

Restaurant ve Düğün Salonları;

Millî Eğitim Vakfı Öğretmenevi ve Sosyal Tesisleri’nin her tür organizasyonun gerçekleştirilmesine uygun 150, 250 ve 300 kişilik 3 adet salonu bulunmaktadır. Ayrıca nezih ortamıyla, canlı müzik eşliğinde, deneyimli servis personelinin sunumuyla birbirinden lezzetli menülerini tadabileceğiniz alakart salonu değerli öğretmenlerimize ve halkımıza hizmet vermektedir.

 

 

Odalar

2015 yılında yenilenerek, öğretmenlerimize ve halkımıza 4 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermeye başlayan Öğretmenevimizin odalarında merkezî ısıtma sistemli ve 24 saat sıcak su imkanı bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda uydu bağlantılı televizyonlar, kablosuz internet bağlantısı, minibar, split klima, direkt telefon imkanı bulunmaktadır. 1999 yılında hizmete açılan Öğretmenevimizin özenle düzenlenmiş 4 adedi çalışma odalı süit olmak üzere 96 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

 

Seminer Salonu

Her türlü teknolojik donanıma sahip ve her çeşit toplantı organizasyonu kullanımına uygun 35 kişi kapasiteli ve U masa düzenine sahip seminer salonumuz, lezzetli ikramları ve uzman personeliyle toplantılar için en iyi ortamı sunmaktadır.

Bizi Takip Edin!